Namų šiltinimas,termoviziniai matavimai ir konsultacijos

Namų šiltinimas

#

Mus draudžia Lietuvos draudimas

 

#

Tel.: 865360099

Termoviziniai tyrimai

Natūralu, jog patalpoje esant plyšiams ar nesandarumams – prarandama šiluma ir tai atsiliepia didesnėms kuro sąnaudoms. Tačiau visada galima to išvengti ir iš anksto sandariai apšiltinti namą. Tam, kad apšiltinimas būtų atliktas tinkamai, reikia tiksliai žinoti  vietas, kuriose šilumos laidumas yra didžiausias.
 
Termovizija – tai moderniausias ir tiksliausias būdas  per atstumą nustatyti pastato šilumos panaudojimo efektyvumą, plačiai taikomas daugelyje vakarų Europos šalių. Tai efektyviausias būdas identifikuoti probleminius pastatų mazgus, ko pasekoje aiškiai matoma, ką daryti norint sumažinti Jūsų išlaidas šildymui. Termovizinių matavimų metu yra fiksuojama kietų ir skystų kūnų šilumos spinduliavimas infraraudonųjų spindulių spektre, visame objekto paviršiuje. O termovizinė kamera, tai unikalus prietaisas skirtas šilumos nuostolių paieškai pastatuose. Termovizinė patikra įgalina greitai ir kokybiškai atlikti patikras, o gaunamos tikslios ir aiškios termovizinės nuotraukos yra įtikinamas įrodymas dėl netenkamos ne tik šilumos bet ir pinigų Jūsų būste.
 
Šaltuoju metų laiku, esant temperatūrų skirtumui Jūsų būsto vidaus ir lauko sienų, termovizinės nuotraukos ypatingai tiksliai parodys nesandarias, drėgnas ir šilumą aplinkai atiduodančias sienas, lubas, grindis ir kitą statybinį broką. Termoviziniai tyrimai tampa gerais pagalbininkais ne tik statybų specialistams, bet ir visiems, kas nori gyventi taupiai, šiltai ir ekonomiškai.
 
PASLAUGOS PRIVALUMAI:
  • Atliekant termovizinį tyrimą, aiškiai matoma pastato apšiltinimo kokybė, langų sandarumas, montavimo trūkumai, statybos brokas.
  • Termovizinis pastato lauko ir vidinių sienų, perdengimų, atitvarų, stogo, rūsio ir kitų pastato vietų tyrimas padės greitai išsiaiškinti pastato šilumos praradimo vietas, sienų mažiausius įtrūkius ir plyšius.